o-naszym-centrum-cpe

Zobacz film o nas !

O naszym Centrum

Centrum Protetyki Estetycznej V!GO to połączenie wiedzy medycznej, talentu, umiejętności artystycznych i dążenia do odtworzenia piękna ludzkiego ciała. Naszym celem jest zaoferowanie produktów, które spełniać będą indywidulane oczekiwania, również w zakresie wyglądu protezy. Temu poświęcamy najwięcej uwagi. Wierzymy, że wysokiej klasy produkt, którego wygląd w maksymalnie możliwy sposób zbliża do odwzorowania utraconej kończyny, przywraca Pacjentowi wiarę, godność i pewność siebie. Dążenie do doskonałości w tym aspekcie jest nie tylko naszą pracą, ale i pasją oraz odpowiedzialnością. Dlatego tak wiele uwagi przykładamy do najdrobniejszych szczegółów anatomicznych, a także korzystamy z najlepszych specjalistów i materiałów aby nasz produkt spełniał Państwa oczekiwania.

Współpraca i rozmowa z Pacjentami utwierdza nas w przekonaniu, iż utrata kończyny w wielu przypadkach niesie bardzo głębokie i negatywne uczucie, które niejednokrotnie eliminuje z życia społecznego. Brak akceptacji samego siebie po amputacji wywołuje wiele skutków: brak wiary, apatia, osamotnienie, elimanacja społeczna, a w rezultacie brak chęci na jakiekolwiek działanie.

W Centrum Protetyki Estetycznej V!GO dostrzegamy możliwości zmian tego stanu rzeczy. Wykorzystując naszą wiedzę, technologię i możliwości, staramy się przywrócić wiarę i sens życia, poprzez produkt, który będzie akceptowany przez Pacjenta. Dlatego też wiemy, jaką role odgrywa profesjonalne podejście i zaangażowanie w pracę z Pacjentem – rozumiemy Jego potrzeby i oczekiwania.

Przy zachowaniu pełnego komfortu obsługi i zrozumieniu potrzeb zachęcamy każdego Pacjenta do współtworzenia zaopatrzenia. Razem jesteśmy współtwórcami protezy, która będzie jedyna, niepowtarzalna – Twoja!

Centrum Protetyki Estetycznej to:

  • Profesjonalna obsługa, doradztwo i serwis
  • Twórcy protez to osoby o unikatowych umiejętnościach w dziedzinie tworzenia, koloryzacji, zrozumienia potrzeb, łączące wiedzę anatomiczną z umiejętnościami artystycznymi (po ukończonej Akademii Sztuk Pięknych) Nasz personel przeszedł gruntowne szkolenia za granicą, m.in. pracujemy pod okiem doświadczonych kolorystów i anaplastyków z Belgii.
  • Zaopatrzenie wykonywane jest w Polsce, co wydatnie skraca czas realizacji i wizyt, oraz pozwala zaoferować wysokiej klasy produkt, w akceptowalnej cenie.

Co oferujemy:

Tworzone w ramach Centrum Protetyki Estetyczne produkty obejmują protezy po amputacji kończyn górnych (od palców, poprzez protezy dłoni, po indywidualnie malowane pokrycia protez przy wyższych poziomach amputacji).

W zakresie kończyn dolnych proponujemy estetyczne uzupełnienia ubytków w obrębie stóp, oraz ręcznie malowane pokrycia kosmetyczne, przy wyższych poziomach amputacji (podudzie, udo).

Wykorzystując zdobytą wiedzę oraz technologię, możemy naszym Pacjentom zaoferować również inne, indywidualne rozwiązania w dziedzinie protez:

  • Silikonowe protezy kończyn górnych dla dzieci, już od pierwszych miesięcy życia
  • Indywidualne leje silikonowe, kończyn dolnych i górnych – jako forma zawieszenia
  • Distal Cup (Dystalny element silikonowy zabezpieczający koniec kikuta)

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, opisaną na tej stronie, oraz do śledzenia naszego profilu na Instagramie, gdzie dokumentujemy nasze prace.